Legal Specialist

Warsaw, Poland

We are sorry, this job description is in our native language – Polish. But, don’t worry, it’s just boring Back Office stuff!

Do naszego warszawskiego studia szukamy osoby na stanowisko Legal Specialist.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie i utrzymanie procesu RODO,
  • Stworzenie polityk i procedur prawnych z zakresu prawa korporacyjnego,
  • Przygotowanie opinii prawnych dot. bieżących spraw Spółki,
  • Zapewnienie zgodności ze wszelkimi wymogami corporate governance,
  • Koordynacja procesu archiwizacji dokumentów, stworzenie efektywnego rejestru umów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na poziomie specjalisty w dziale prawnym spółki lub kancelarii.
  • Praktyczna wiedza prawa korporacyjnego.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Skrupulatność i przywiązanie uwagi do detalu.

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia jej na członków rodziny (w całości finansowana przez pracodawcę)
  • Karta Fitprofit
  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności i doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 11: 00 -16: 00)
  • Pyszna kawa i świeże owoce w biurze
  • Lokalizacja w bliskiej odległości od stacji metra: Metro Dworzec Gdański
  • Praca w środowisku, w którym cenimy samodzielność i unikamy mikro-zarządzania